Kontaktitori

Katsokaa tästä suomalaisten säveltäjien, sanoittajien ja muiden alan palvelujen yhteystietoja. Täältä löytyy uutta ohjelmistoa keikoille, äänitteisiin ja mukana on myös muita studioita ym. Lähestykää heitä rohkeasti näissä asioissa.

Säveltäjä, sanoittaja
Jari Kupias
jari.kupias@gmail.com

Säveltäjä, sanoittaja
Katja Tanskanen
https://katjatanskanen.wordpress.com/
katja.tanskanen@gmail.com

Säveltäjä, sanoittaja
Timo Kosonen
timo.kosonen@kolumbus.fi

Sanoittaja
Janne Ahola
riverbeach.jahola@gmail.com

Säveltäjä
Kai Hämäläinen
kaitsuhamis@gmail.com

Säveltäjä, sanoittaja, studio
Hannu Takala
http://www.aanipaja.com
hannu.takala@pp2.inet.fi

Säveltäjä, sanoittaja, demo- ja laulustudio
Keijo Laitinen
keijo.laitinen@kolumbus.fi.
http://www.kolumbus.fi/keijo.laitinen/

Levy-yhtiö
Tatsia-Musiikki Oy
http://www.tatsia.fi
tatsia@tatsia.fi

Starflow Productions – multimedian monitoimitalo
http://www.starflow.fi
info@starflow.fi

Duo records – Täydenpalvelun äänipaja
http://www.duorecords.fi
info@duorecords.fi

Pulustudio
http://pulustudio.com
pulustudio@gmail.com

Säveltäjä, sanoittaja, tuottaja, käsikirjoittaja, ohjaaja
Nina J. Hedkrok NJH-Tuotanto
njhtuotanto@gmail.com
https://www.youtube.com/user/njhfi

Säveltäjä, sanoittaja, sovittaja, studio
Tommi Tähtivirta
info@starflow.fi
info@duorecords.fi

Studio Musalabra
Juha-Pekka Lehtinen
http://www.musalabra.net
juhapekkalehtinen@gmail.com
044-3020 171